Ion Țiriac i-a premiat astăzi pe medaliații de la Jocurile Olimpice » 22 autoturisme au fost înmânate sportivilor, multe VIP-uri au fost prezente

Ion Țiriac i-a premiat astăzi pe medaliații de la Jocurile Olimpice » 22 autoturisme au fost înmânate sportivilor, multe VIP-uri au fost prezente

În cadrul unui eveniment special, organizat la Țiriac Collection, la Otopeni, Ion Țiriac i-a premiat pe sportivii români medaliați la Jocurile Olimpice de la Paris. Evenimentul a început la ora 11:15 și a durat aproximativ o oră și jumătate. Ceremonia a început cu un pachet video, pe ecrane derulându-se imagini cu cele mai importante momente ale sportivilor din ultimii ani, inclusiv cele de la Jocurile Olimpice. GALERIE FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor