Ion Marin apără metoda „confiscării” telefoanelor: „Întrebați-i pe jucători! Am convenit împreună”

Ion Marin apără metoda „confiscării” telefoanelor: „Întrebați-i pe jucători! Am convenit împreună”

Ion Marin, 70 de ani, selecționerul reprezentativei U19 a României, a explicat cum stă treaba cu interdicția utilizării telefoanelor mobile în cantonament și a prefațat marele duel care-l așteaptă luni seara, contra Olandei, în semifinalele Euro U19. Locul 2 în grupa A de la Campionatul European U19, reprezentativa României s-a calificat în semifinalele competiției, acolo unde o așteaptă câștigătoarea celeilalte grupe, Olanda. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor