Întrebat de ce e inclus în Big 4, Andy Murray a răspuns cu o sinceritate debordantă: „Eu eram în plus, din păcate”

Întrebat de ce e inclus în Big 4, Andy Murray a răspuns cu o sinceritate debordantă: „Eu eram în plus, din păcate”

Andy Murray (38 de ani), fostul lider mondial, a vorbit despre comparația cu Roger Federer, Rafael Nadal și Novak Djokovic, considerați cei mai buni tenismeni din toate timpurile, și a explicat de ce e introdus și el în „The Big 4”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor