Înger și demon » Olaru a creat faza golului, dar a fost eliminat după un gest stupid

Înger și demon » Olaru a creat faza golului, dar a fost eliminat după un gest stupid

Darius Olaru, căpitanul FCSB-ului, a fost eliminat la începutul reprizei secunde a meciului cu PAOK din Europa League, după un gest stupid. Olaru primise un cartonaș galben în minutul 45+4, iar în minutul 56, după un duel cu Ozdoev, a prins mingea cu mâinile în cădere. Arbitrul Stegemann n-a stat prea mult pe gânduri și i-a acordat al doilea cartonaș galben lui Olaru, care va rata meciul din etapa următoare din Europa League, cu Rangers. +1 FOTO FOTO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor