Începe revoluția la Manchester City » 8 jucători, OUT + Primele două ținte

Începe revoluția la Manchester City » 8 jucători, OUT + Primele două ținte

Manchester City a fost eliminată încă din play-off-ul pentru optimile Champions League, 3-6 la general cu Real Madrid, și e departe de liderul Liverpool în Premier League. La campioana Angliei urmează o schimbare masivă de lot în perioada imediat următoare. În vară, Manchester City vrea să scape de 8 jucători pe care s-a bazat în ultimii ani și care au fost importanți, unii chiar cruciali, în succesul lui Pep Guardiola pe banca „cetățenilor”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor