Încă o demitere în Superliga » Al treilea antrenor care rămâne fără echipă în doar două zile

Încă o demitere în Superliga » Al treilea antrenor care rămâne fără echipă în doar două zile

Antrenorul Bernd Storck a fost demis din funcția de la antrenor al celor de la Sepsi. După ce miercuri, 4 septembrie, Tony Da Silva și Andrei Prepeliță au rămas liberi de contract, este rândul unui alt tehnician să își facă bagajele. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor