În plină sărbătoare, Pep Guardiola aruncă bomba: „Ar putea fi ultimul sezon”

În plină sărbătoare, Pep Guardiola aruncă bomba: „Ar putea fi ultimul sezon”

Managerul lui Manchester City, Pep Guardiola, a spus că va rămâne și stagiunea viitoare pe bancă, dar nu e sigur că mai prelungește în 2025, când îi expiră contractul. Pep Guardiola scrie istorie la Manchester City. Managerul spaniol tocmai a bifat al patrulea titlu consecutiv cu „cetățenii”, ceea ce nimeni n-a mai reușit până acum în Premier League. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor