Imagini incredibile din Liga 2 » Jucătorii au împins mașina ambulanței

Imagini incredibile din Liga 2 » Jucătorii au împins mașina ambulanței

Unirea Ungheni - CSC Dumbrăvița 1-0, din play-out-ul Ligii 2, a oferit imagini incredibile. Salvarea intrată pe teren nu a mai putut să iasă fără ajutor, din cauza stării gazonului. Intrată pe teren pentru ca medicii să ajute un jucător accidentat, ambulanța de la Ungheni a avut probleme când a venit momentul să iasă de pe gazon. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor