Imaginea serii pe Arena Națională » Rivalii din București, împreună la România - Bosnia

Imaginea serii pe Arena Națională » Rivalii din București, împreună la România - Bosnia

Pentru partida dintre România și Bosnia, prima din campania de calificări pentru Campionatul Mondial din 2026, mai multe personalități au fost prezente în tribunele celui mai mare stadion al țării, printre care și Zeljko Kopic, tehnicianul celor de la Dinamo, Andrei Nicolescu, administratorul special al „câinilor”, Dan Șucu, patronul Rapidului și al celor de la Genoa, însoțit de soția sa, Diana Șucu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor