HAOS în Bănie! Suporterii n-au mai rezistat: „Rușine să vă fie! Demisia!”

HAOS în Bănie! Suporterii n-au mai rezistat: „Rușine să vă fie! Demisia!”

Fanii Universității Craiova n-au suportat să-și vadă echipa favorită condusă acasă de Petrolul și au răbufnit, strigând în cor: „Demisia!” și „Rușine să vă fie!”.  CSU Craiova și Petrolul s-au înfruntat astăzi în etapa 13 din SuperLigă. Scorul la pauză a fost 0-0, cu oltenii incapabili să străpungă defensiva ploieșteană. În partea a doua, „lupii galbeni” au provocat șocul în Bănie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor