Greu de „ucis”! » Până la demolare, s-a jucat din nou în Ștefan cel Mare! Imagini de la meciul din „Groapă”: „Gazonul este în regulă”

Greu de „ucis”! » Până la demolare, s-a jucat din nou în Ștefan cel Mare! Imagini de la meciul din „Groapă”: „Gazonul este în regulă”

Stadionul Dinamo a găzduit din nou un meci de fotbal. Pe arena programată pentru demolare s-a jucat sâmbătă seara meciul de Liga 3 dintre CS Dinamo și ACS Oltul Curtișoara, scor 2-1. În lipsă de soluții, oficialii lui CS Dinamo au decis ca echipa de fotbal să evolueze din nou pe stadionul din Ștefan cel Mare, care ar fi trebuit demolat de mult în vederea ridicării unui stadion nou, modern. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor