Gigi Becali s-a declarat șocat după FCSB - PAOK: „S-a ajuns la o nebunie”

Gigi Becali s-a declarat șocat după FCSB - PAOK: „S-a ajuns la o nebunie”

FCSB - PAOK 2-0. După meciul de pe Arena Națională din Europa League, Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a declarat că a făcut 3 milioane de euro. Banii au venit din premiile UEFA și din biletele date la returul cu grecii din play-off-ul pentru optimi. FCSB s-a calificat în optimile Europa League, după 4-1 la general cu PAOK. În faza următoare, campioana României va da peste Frankfurt sau Lyon. Adversara se va decide prin tragerea la sorți. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor