Gigi Becali încă așteaptă banii: „Pe mine nu mă păcălește nimeni! Ne judecăm”

Gigi Becali încă așteaptă banii: „Pe mine nu mă păcălește nimeni! Ne judecăm”

Gigi Becali, patronul FCSB, încă așteaptă banii pentru transferul lui Florinel Coman. E vorba de 5 milioane de euro pentru jucător, plus un milion ca despăgubiri. Situația în cazul transferului lui Coman la Al-Gharafa pare departe de a se rezolva. Însă Gigi Becali e sigur că va avea câștig de cauză și spune că nu va renunța până când clubul din Qatar nu-i va da suma datorată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor