Gigi Becali a scos azi 900.000 de euro din buzunar: „Am închis-o cu el, gata”

Gigi Becali a scos azi 900.000 de euro din buzunar: „Am închis-o cu el, gata”

Gigi Becali, patronul de la FCSB, a declarat că a plătit toți banii pentru Marius Ștefănescu, jucătorul transferat de la Sepsi. Recent, Laszlo Dioszegi, acționarul covăsnenilor, a susținut că a primit doar 700.000 de euro de la omologul de la roș-albaștri. Dioszegi a declarat că trebuia să primească 1,6 milioane de euro pentru Ștefănescu, 1,3 milioane de euro plus TVA, dar Becali îi livrase doar 700.000. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor