Gigi Becali a râs de Șumudică, într-un dialog în direct după Rapid - FCSB: „Mie asta mi-a zis Șucu, am vorbit cu el”

Gigi Becali a râs de Șumudică, într-un dialog în direct după Rapid - FCSB: „Mie asta mi-a zis Șucu, am vorbit cu el”

Rapid - FCSB 2-0. Gigi Becali, patronul roș-albaștrilor, a intrat în direct după înfrângerea din Giulești și a discutat cu Marius Șumudică, aflat în studio. Becali a râs de Șumudică în startul dialogului, după ce acesta nu a fost ales de Dan Șucu pentru banca Rapidului. Apoi, Becali a devenit serios și a dezvăluit ce a discutat cu Șucu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor