George Copos, mesaj pentru fanii Rapidului: „Îmi reproșez asta. Trebuie să înțeleagă”

George Copos, mesaj pentru fanii Rapidului: „Îmi reproșez asta. Trebuie să înțeleagă”

George Copos, fostul patron de la Rapid, a transmis un mesaj suporterilor echipei din Giulești și a vorbit și despre Dan Șucu, conducătorul actual al clubului. George Copos a fost patron la Rapid în perioada 1992-2013, iar giuleștenii au intrat în faliment după trei ani de la plecarea lui de la echipă. George Copos, mesaj pentru fanii Rapidului George Copos este încrezător că Rapidul condus de Șucu are viitorul în față, iar performanțele nu vor întârzia să apară. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor