Gazeta i-a vizitat pe militarii români în baza NATO din Pristina, înainte de Kosovo - România: „Lucescu trebuia să vină mai demult”

Gazeta i-a vizitat pe militarii români în baza NATO din Pristina, înainte de Kosovo - România: „Lucescu trebuia să vină mai demult”

În forțele de menținere a păcii prezente în Kosovo se află și un contingent de circa 200 de militari români. Partida de vineri seara de la Pristina înseamnă și pentru ei un nou prilej să fie alături de „tricolori”. Pe străzile din Pristina e uneori un trafic la fel de nebun precum în București. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor