Furios! Kimmich îl contrazice pe Nagelsmann și-și pune la zid coechipierii: „Asta mă enervează!”

Furios! Kimmich îl contrazice pe Nagelsmann și-și pune la zid coechipierii: „Asta mă enervează!”

Prima înfrângere la Cupa Mondială, 1-2 cu Ecuador, a „rupt” armonia din vestiarul Germaniei. Un subiect foarte „fierbinte” la nemți a fost, după 1-2 cu Ecuador, dacă Mannschaftul lui Julian Nagelsmann a jucat la sută la sută din capacitate, fiind deja calificat în „16”-imi. Nagelsmann și portarul Manuel Neuer n-au avut nicio îndoială că jucătorii și-au dorit victoria, însă fundașul Joshua Kimmich i-a contrazis în fața camerelor de luat vederi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor