Fotbalistul din Superliga a reziliat și se transferă în Polonia!

Fotbalistul din Superliga a reziliat și se transferă în Polonia!

U Cluj a anunțat rezilierea contractului lui Radu Boboc (26 de ani). Fundașul lateral român s-ar fi înțeles cu Bruk-Bet Termalica Nieciecza, echipă nou-promovată în primul eșalon polonez. Fostul internațional de tineret a petrecut un singur an pe Cluj Arena. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor