Fostul patron din Liga 1 a urmărit Rangers - FCSB și a dat alarma: „Fără el, viața e «pustiu»”

Fostul patron din Liga 1 a urmărit Rangers - FCSB și a dat alarma: „Fără el, viața e «pustiu»”

Marian Iancu, 59 de ani, fost patron la Politehnica Timișoara, a comentat înfrângerea usturătoare suferită de FCSB în Scoția, 0-4 cu Rangers în grupa de Europa League. Fără câțiva oameni de bază, suspendați, accidentați sau menajați, FCSB nu a avut nicio șansă pe Ibrox, unde a părut net inferioară vicecampioanei Scoției. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor