Fostul jucător al lui Manchester United, de 4 ori campion, condamnat la închisoare

Fostul jucător al lui Manchester United, de 4 ori campion, condamnat la închisoare

Fostul mijlocaș al lui Manchester United, Anderson, a fost condamnat la închisoare, din cauza neplății pensiei alimentare. Brazilianul în vârstă de 37 de ani a fost obligat de o instanță din Porto Alegre să achite o datorie de 143 de mii de lire sterline. Conform deciziei, Anderson va petrece 30 de zile în spatele gratiilor, în condiții stricte, dacă nu achită suma până la termenul impus de instanță, potrivit Mirror. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor