FCSB, pe urmele unui stranier: „Mi-a plăcut foarte mult, am tot încercat să-l aducem”

FCSB, pe urmele unui stranier: „Mi-a plăcut foarte mult, am tot încercat să-l aducem”

Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului Administrativ de la FCSB, a spus că roș-albaștrii au încercat să-l aducă pe Vlad Dragomir (26), mijlocașul central ofensiv care evoluează pentru Pafos. Vlad Dragomir a făcut parte din generația care a participat la Europeanul de Tineret din 2019, condusă de Mirel Rădoi. Mihai Stoica a spus că bucureștenii au încercat de mai multe ori să îl transfere. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor