FCSB - Dinamo în studioul TV! Andrei Nicolescu a semnat și se va „ciocni” cu Mihai Stoica față în față

FCSB - Dinamo în studioul TV! Andrei Nicolescu a semnat și se va „ciocni” cu Mihai Stoica față în față

Surpriză! Andrei Nicolescu, președintele lui Dinamo, este noul analist al postului TV Prima Sport. Acesta va avea un rol similar cu cel al lui Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB. Andrei Nicolescu a fost administratorul special al „câinilor” în perioadă în care clubul se afla în insolvență, iar acum a semnat cu Prima Sport, anunță televiziunea, printr-un comunicat oficial. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor