FCSB, alungată din nou de pe Arena Națională? „Să vedem câți bani plătesc și ăștia!”

FCSB, alungată din nou de pe Arena Națională? „Să vedem câți bani plătesc și ăștia!”

Mihai Stoica (60 de ani), președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a anunțat că echipa ar putea fi din nou „alungată” de pe Arena Națională, de data aceasta din cauza unui concurs de drifturi. Acest lucru ar urma să se întâmple la meciul cu Unirea Slobozia, din etapa a 5-a, care se va disputa pe data de 9 august. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor