FC Argeș a câștigat al treilea meci de pregătire din Slovenia » Două victorii consecutive pentru echipa lui Bogdan Andone

FC Argeș a câștigat al treilea meci de pregătire din Slovenia » Două victorii consecutive pentru echipa lui Bogdan Andone

FC Argeș s-a impus cu 2-1 în fața celor de la NK Brinje Grosuplje, în al treilea meci de pregătire din cantonamentul desfășurat în Slovenia. Golurile piteștenilor au fost marcate de Franch Tchassem și Eldin Mehmedovic. NK Brinje Grosuplje a terminat sezonul trecut pe locul 4 în liga secundă din Slovenia. Meciul trecut, argeșenii au învins-o cu 2-1 pe ND Primroje, iar în primul meci au pierdut cu KF Shkendija, scor 1-0. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor