EXCLUSIV Ion Țiriac a vorbit la „Prietenii lui Ovidiu” despre pensia pe care o primește lunar de la statul român: „Nu este foarte meritoriu din partea mea”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor