Eliminată din Cupă și fără drept de promovare, o echipa din Liga 2 continuă să facă transferuri

Eliminată din Cupă și fără drept de promovare, o echipa din Liga 2 continuă să facă transferuri

Anton Heleșteanu, directorul sportiv al celor de la Corvinul Hunedoara, a dezvăluit că echipa a făcut două transferuri. I-a luat gratis pe Predrag Vladic (atacant) și Kristijan Ackovski (mijlocaș defensiv). Corvinul a rămas fără un obiectiv mare în acest sezon, câștigătoarea Cupei din sezonul trecut a fost deja eliminată din competiție de către FC Argeș, scor 0-2, și nici nu a obținut dreptul de promovare în Superligă. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor