Două vedete, OUT de la Oțelul » Explicația lui Laszlo Balint

Două vedete, OUT de la Oțelul » Explicația lui Laszlo Balint

Laszlo Balint, antrenorul Oțelului Galați, a fost mulțumit după victoria cu Unirea Slobozia, scor 2-0, din etapa #5 din play-out. El i-a lăudat pe Eric Bicfalvi și Frederic Maciel, apoi a vorbit despre Ahmed Bani și Jovan Markovic, care nu au fost în lot. Bani și Markovic au fost cele mai importante mutări ale Oțelului în perioada de transferuri din iarnă. Primul, venit de la Dinamo, nu a mai jucat de pe 7 martie, iar în ultimele două etape nu a făcut deloc parte din lot. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor