Două vedete de la Manchester City au răbufnit: „Absurd, pur și simplu o nebunie”

Două vedete de la Manchester City au răbufnit: „Absurd, pur și simplu o nebunie”

Mijlocașii Bernardo Silva (30 de ani) și Kevin De Bruyne (33 de ani) s-au plâns de faptul că sunt nevoiți să joace prea des în perioada care urmează. Manchester City și multe alte echipe vor fi nevoite să joace aproximativ din trei în trei zile odată cu începerea grupelor din Champions, Europa și Conference League. Berardo Silva a răbufnit: „Absurd, pur și simplu o nebunie” Bernardo Silva a numit situația „absurdă”. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor