Două noutăți dintr-un foc la Dinamo! Cine iese din echipă?

Două noutăți dintr-un foc la Dinamo! Cine iese din echipă?

Tot așteptând transferurile promise de conducere, suporterii și Zeljko Kopic trebuie să se mulțumească, momentan, cu revenirile lui Kennedy Boateng și Raul Opruț după suspendări Dinamo are meci în deplasare cu Unirea Slobozia, la Clinceni, vineri seară de la ora 20:00. „Câinii" nu au mai învins în ultimele trei etape, detaliu ce i-a costat poziția de pe podium, pierdută. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor