Dorinel Munteanu, extrem de nervos la finalul meciului cu Dinamo: „La penalty arbitru s-a bucurat mai mult decât spectatorii”

Dorinel Munteanu, extrem de nervos la finalul meciului cu Dinamo: „La penalty arbitru s-a bucurat mai mult decât spectatorii”

Dorinel Munteanu, antrenorul de la Oțelul Galați, a fost foarte nervos la finalul remizei cu Dinamo, scorul 1-1. Oțelul Galați a remizat cu Dinamo pe teren propriu în etapa cu numărul 10 a Superligii. Scorul final al partidei a fost 1-1. După această remiză, Oțelul Galați însă ocupă locul 2 în clasamentul Superligii. Reacția lui Dorinel Munteanu la finalul meciului Dorinel Munteanu nu a fost mulțumit de remiza obținută de echipa sa. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor