Direct în orgoliu! Mihalcea a bătut Steaua, apoi a ironizat-o: „Echipa cu care duceam eu lupte e în prima divizie, formată și patronată de Gigi Becali”

Direct în orgoliu! Mihalcea a bătut Steaua, apoi a ironizat-o: „Echipa cu care duceam eu lupte e în prima divizie, formată și patronată de Gigi Becali”

După ce a învins-o pe Steaua în capul de afiș al etapei, Adrian Mihalcea, antrenorul Unirii Slobozia, a făcut o remarcă înțepătoare la adresa clubului „militar”. Ialomițenii s-au impus cu 1-0 și au adâncit criza roș-albaștrilor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor