Dinamoviștii zâmbesc înaintea etapei cu Hermannstadt! Cum au fost primiți „câinii” pe străzile Sibiului

Dinamoviștii zâmbesc înaintea etapei cu Hermannstadt! Cum au fost primiți „câinii” pe străzile Sibiului

”Câinii” au ajuns încă de joi la Sibiu, iar astăzi, vineri, au ieșit la o scurtă plimbare pe străzile urbei. Burcă și jucătorii s-au fotografiat cu fani de toate vârstele. Sunt așteptați peste 2.000 de fani ai dinamoviștilor mâine, la meci Dinamoviștii au ajuns la Sibiu, încă de joi, pentru meciul de mâine, sâmbătă, de la ora 17:00 cu Hermannstadt. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor