Dinamo, din nou la Tribunal » Se judecă cererea de ieșire din insolvență

Dinamo, din nou la Tribunal » Se judecă cererea de ieșire din insolvență

A sosit cea mai importantă zi din an pentru Dinamo. De la ora 11:00, la Tribunalul București se judecă cererea de ieșire din insolvență a clubului din Superliga. Au trecut 4 ani de când Dinamo a intrat în insolvență. „Câinii” caută să reintegreze societatea în circuitul economic cât mai repede, întrucât pe 11 iulie se reia Superliga. Dacă Dinamo va fi în insolvență și atunci, va sta fără drept de a juca în cupele europene încă un sezon. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor