Dinamo câștigă bani după transferul lui Sorescu la Gaziantep! Suma pe care o primesc „câinii”

Dinamo câștigă bani după transferul lui Sorescu la Gaziantep! Suma pe care o primesc „câinii”

Dinamo o să primească o sumă considerabilă de bani după ce Deian Sorescu (26 de ani) a fost transferat la Gaziantep. Deian Sorescu a fost prezentat oficial sâmbătă, 10 august, la Gaziantep. Internaționalul român a jucat ultima dată la Rokow în Polonia. Dinamo câștigă bani după transferul lui Sorescu După ce fotbalistul a fost transferat de la Dinamo la Rakow în 2022, echipa din Ștefan cel Mare a păstrat 15% dintr-un viitor transfer. Acum, Dinamo o să primească 105. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor