Dinamo a depus plângere la FRF, după meciul cu Csikszereda

Dinamo a depus plângere la FRF, după meciul cu Csikszereda

Clubul Dinamo a emis un comunicat oficial în care își prezintă versiunea cu privire la incidentele de la meciul cu Csikszereda, încheiat cu scorul de 2-2. Aproximativ 20 de suporteri ai „câinilor” nu au putut intra pe stadion, deși aveau bilet, după cum a dezvăluit oficialul clubului, Andrei Nicolescu. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor