Dinamo a anunțat trei despărțiri dintr-un foc: „Mult succes!”

Dinamo a anunțat trei despărțiri dintr-un foc: „Mult succes!”

Dinamo a anunțat pe rețelele de socializare că a împrumutat trei jucători la divizionara secundă CS Dinamo. Este vorba despre Alexandru Ionică, Vadym Kyrychenko și Neculai Yanis-Nikolas, jucător cărora „câinii” i-au prelugit contractul până în 2030. Cei trei vor sta împrumut la CS Dinamo timp de un an. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor