Dinamo, 3 transferuri dintr-un foc! „Jucătorii sunt la București și urmează să fie prezentați”

Dinamo, 3 transferuri dintr-un foc! „Jucătorii sunt la București și urmează să fie prezentați”

Dinamo continuă campania de transferuri și face 3 mutări în aceeași zi! „Câinii” au legitimat 3 fotbaliști de 18 ani din Nigeria. Aceștia au ajuns deja la București și urmează să semneze cu trupa lui Zeljko Kopic (46 de ani). Doi mijlocași de bandă și un atacant au fost selectați, la începutul lui 2024, la un turneu care a avut loc în Abuj, capitala Nigeriei, potrivit ProSport. Alb-roșii au transferat în această vară mai mulți jucători tineri români. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor