Diego Simeone, resemnat: „Nu există scuze! Eu sunt vinovat”

Diego Simeone, resemnat: „Nu există scuze! Eu sunt vinovat”

Antrenorul lui Atletico Madrid a vorbit despre umilința suferită de echipa sa la Lisabona, în fața lui Benfica. La doar câteva zile după ce a remizat cu Real Madrid în LaLiga, Atletico s-a făcut de râs la Lisabona. Nu atât pentru că a pierdut, un eșec în fața Benficăi nu e un capăt de țară, ci din cauza dimensiunilor scorului: 0-4. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor