Declarația serii, după FCSB - Hermannstadt: „Nu vrem să supărăm pe nimeni, avem relații foarte bune cu Gigi Becali”

Declarația serii, după FCSB - Hermannstadt: „Nu vrem să supărăm pe nimeni, avem relații foarte bune cu Gigi Becali”

FCSB - Hermannstadt 1-1. După succesul din turul 1 preliminar din Liga Campionilor, FCSB s-a chinuit sâmbătă seara, în fața propriilor fani, în primul meci din noua stagiune. Roș-albaștrii au fost conduși, dar au revenit dramatic, în prelungiri, grație golului lui Alexandru Stoian. Claudiu Rotar, președintele sibienilor, a reacționat imediat după meci, la GSP Live Special. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor