„De asta mor pe arbitrajul românesc!” » Discurs fără menajamente al acționarului de la Farul: „25% cu gazdele! Bă băieți, mai cu responsabilitate!”

„De asta mor pe arbitrajul românesc!” » Discurs fără menajamente al acționarului de la Farul: „25% cu gazdele! Bă băieți, mai cu responsabilitate!”

Ciprian Marica, acționar minoritar la Farul Constanța, a comentat, în exclusivitate pentru GSP.ro, deciziile controversate de arbitraj din meciul cu FC Botoșani, încheiat 1-1. „Marinarii” reclamă un penalty neacordat la 0-0 - fază petrecută în prima repriză - plus modul în care botoșănenii au deschis scorul, dintr-un presupus fault în atac. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor