David Popovici, „Sportivul Anului”, a tras un nou semnal de alarmă în privința condițiilor din România: „Încerc să mă zbat de când s-au pus toate reflectoarele pe mine”

David Popovici, „Sportivul Anului”, a tras un nou semnal de alarmă în privința condițiilor din România: „Încerc să mă zbat de când s-au pus toate reflectoarele pe mine”

David Popovici a fost desemnat „Sportivul Anului” la Gala Sportului Românesc, un eveniment în cadrul căruia sunt premiate cele mai bune performanțe sportive din anul 2024. Campionul olimpic a vorbit despre ambițiile pe care le are pentru următoarele competiții și a tras din nou semnale de alarmă în privința condițiilor din țară. VIDEO. David Popovici: „Mă bucur că îmi este recunocut efortul” „Ieri m-am întors. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor