David Popovici a părăsit salonul auto de la Otopeni cu două automobile de la Țiriac: „Am venit doi oameni cu o mașină, plecăm cu trei!”

David Popovici a părăsit salonul auto de la Otopeni cu două automobile de la Țiriac: „Am venit doi oameni cu o mașină, plecăm cu trei!”

David Popovici, 19 ani, dublu medaliat olimpic la Paris (aur la 200 metri liber, bronz la 100 metri liber) a fost premiat cu două mașini, model Hyundai Ioniq 5 și Hyundai Bayon, în cadrul unui eveniment organizat la Țiriac Collection. La finalul ceremoniei, acesta a răspuns și întrebărilor reporterilor prezenți. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor