David Lazar rămâne în Superliga: a semnat pe doi ani

David Lazar rămâne în Superliga: a semnat pe doi ani

David Lazar (33 de ani) a semnat un contract valabil pe două sezoane cu FC Argeș, formație promovată în Superliga la finalul stagiunii precedente. Astfel, portarul revine sub comanda lui Bogdan Andone (50 de ani), cel care i-a mai fost antrenor și la Astra. În sezonul trecut, portarul a evoluat pentru Gloria Buzău, prima retrogradată în Liga 2. Lazar a bifat 24 de apariții, fiind împrumutat de la Universitatea Craiova. Acum, acesta a fost cedat la FC Argeș. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor