Daniel Oprița, despre eliminarea prematură din Cupa României Betano: „Nemeritat! Ei tratează cu seninătate și eu sunt de vină acum”

Daniel Oprița, despre eliminarea prematură din Cupa României Betano: „Nemeritat! Ei tratează cu seninătate și eu sunt de vină acum”

Daniel Oprița, antrenorul celor de la Steaua București, a vorbit despre eliminarea din Cupa României Betano, în turul trei, în fața Concordiei Chiajna, scor 1-4 (după penalty-uri). Steaua a fost eliminată, miercuri, din Cupa României. Daniel Oprița declarase în urmă cu 3 luni că obiectivul echipei în această competiție era să reușească ceea ce a făcut Corvinul Hunedoara în sezonul precedent: să câștige trofeul. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor