Dan Șucu a mers în cantonamentul Rapidului: „Vrem și noi transferuri!!”

Dan Șucu a mers în cantonamentul Rapidului: „Vrem și noi transferuri!!”

Jucătorii Rapidului au fost vizitați în cantonamentul din Slovenia de acționarul majoritar al echipei, Dan Șucu. Unii suporteri au profitat de ocazie pentru a le cere transferuri acționarului și directorului sportiv Mauro Pederzoli. De marți, 17 iunie, jucătorii Rapidului se află în Slovenia, în stațiunea Moravske Toplice, unde se pregătesc pentru următorul sezon competițional. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor