Cum a văzut Mirel Rădoi eșecul cu Bosnia: „M-am gândit și eu. Poate e mai bine așa”

Cum a văzut Mirel Rădoi eșecul cu Bosnia: „M-am gândit și eu. Poate e mai bine așa”

Fostul selecționer Mirel Rădoi (44 de ani), antrenor acum la Universitatea Craiova, a vorbit despre eșecul României cu Bosnia, scor 0-1, din preliminariile Campionatului Mondial din 2026. Mirel Rădoi a declarat că ar alege această înfrângere în detrimentul uneia venite pe finalul campaniei, când ar putea fi în joc calificarea directă la Campionatul Mondial sau un loc de baraj. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor