Cum a comentat Ange Postecoglou eliminarea lui Radu Dragușin după Manchester United – Tottenham

Cum a comentat Ange Postecoglou eliminarea lui Radu Dragușin după Manchester United – Tottenham

Ange Postecoglou a vorbit la superlativ despre elevii săi, după ce Tottenham a învins-o în deplasare pe Manchester United (3-0), în etapa a 6-a din Premier League, și a ajuns la al 4-lea succes consecutiv în toate competițiile. Golurile nord-londonezilor au fost marcate de către Johnson (3’), Kulusevski (47’) și Solanke (77’). Drăgușin a intrat în minutul 81, în locul lui van de Ven. Tehnicianul australian a spus despre fotbaliștii săi că au jucat incredibil. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor