Cu 4 ore înaintea derby-ului cu CFR Cluj, căpitanul celor de la FCSB a devenit ultras la CSM București - Esbjerg

Cu 4 ore înaintea derby-ului cu CFR Cluj, căpitanul celor de la FCSB a devenit ultras la CSM București - Esbjerg

CSM București a învins-o pe Team Esbjerg, scor 30-29, în prima manșă a sferturilor de finală din Liga Campionilor la handbal feminin. Printre cei 4.300 de spectatori s-a numărat și Darius Olaru, căpitanul celor de la FCSB. În zi de mare sărbătoare, CSM București a strâns 4.300 de oameni în sala Polivalentă. Susținerea fanilor a avut un rol important într-o victorie care dă curaj. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor