CSM Oradea, învinsă pentru a doua oară în 23 de etape din Liga Națională de baschet masculin » Gafa Federației: câți spectatori au anunțat

CSM Oradea, învinsă pentru a doua oară în 23 de etape din Liga Națională de baschet masculin » Gafa Federației: câți spectatori au anunțat

CS Vâlcea 1924 a învins-o pe CSM Oradea, scor 79-78, în derby-ul rundei cu numărul 15 din Liga Națională de baschet masculin. Atmosfera din sala „Traian” a fost deosebită, dar FRB a anunțat o prezență umflată. Vâlcea are o echipă redutabilă în acest sezon. S-a impus pe terenul campioanei U-BT Cluj, scor 100-97, iar miercuri a învins și liderul detașat al campionatului, CSM Oradea. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor